Jdi na obsah Jdi na menu
 


Gelová modeláž na přírodní nehty

 Potažení nehtů UV gelem je vhodné pro slabé, třepící se nebo lámající se nehty, pro ženy, které touží po upravených, lesklých nehtech.. Stává se velmi často, že na přírodních nehtech vydrží lak třeba jen dva dny a začne se loupat.. Nehtíky potažené UV gelem Vám tento problém vyřeší.. Pokud se rozhodnete pro toto ošetření, přečtěte si co Vás čeká..

Nehty se nejprve jako u všeh modelací vydezinfikují, zatlačí se kůžička kolem nehtů, po té se upraví do požadovaného tvaru.

Z povrchu nehtů se brusným blokem jemně odstraní mastný film, nehet tímto zdrsníme, aby gel dobře přilnul a potře se dalšími přípravky pro lepší přilnutí gelu. Následně se nehty potáhnou gelem na přírodní nehty ve slabé vrstvě, vytvrdí se v UV lampě, nanese se druhá vrstva, opět vytvrdí v lampě a poslední vrstva je speciální vytvrzující lak s vysokým leskem.. Pro lepší efekt se u potahování nehtů může použít UV gelový make-up, který sjednotí barvu nehtové ploténky, překryje vady nehtů a zakryje odrůstající volný okraj nehtu..

Častým přáním je francouzská gelová permanentní modeláž na přírodní nehty...