Jdi na obsah Jdi na menu
 


P-shine

 1. Než začneme s nanášením P-Shine, tak musíme nejprve nehty upravit (nehty se odlakují a dezinfikují).
2. Růžovou stranou jemného P-Shine pilníku povrch celého nehtu  vyhladíme. Tím odstraníme přirozený lesk nehtu. Zelená strana pilníku nám slouží na úpravu tvaru nehtů.
3. Bílou špachtličkou naneseme malé množství pasty (v zeleném kalíšku) na celou plochu zeleného jelenicového pilníku. Jednosměrnými tahy leštěte nehet až do vysokého lesku.
4. Stejným způsobem postupujeme při nanášení pudru (růžový kalíšek). Špachtličkou naneseme malé množství pudru na růžový jelenicový pilník a jednosměrnými tahy nehet vyleštíme do vysokého lesku.

Sada P-shine je založena na přírodní bázi, je určena pro regeneraci přírodních nehtů. Hlavními složkami jsou včelí pyl a křemičitá hlinka. Křemičitá hlinka je hornina, která se nachází v přírodě, skládá se z mikroskopických křemičitých částí, někdy i s menším podílem písku. Včelí pyl se skládá z aminokyselin, sacharidu, glukózy, fruktózy, sacharózy, tuků, lecitinu, mastných kyselin, fermentu, minerálních látek-Ca,Mg,G,K,P,Cu, Si, Na, CL, S, dále z karotenu, rutinu, vitaminy C,B1,B2,B5,B6, přírodních hormonů…P-shine je vhodný na nehty – roztřepené, lámavé, špatně rostoucí P-shine není vhodný nanášet na tenké nehty a ani po sundání nehtů umělých. Principem je totiž leštění a to je pro poškozené nehty nevhodné. Při doplňování vyhlazujte pilníčkem  jen novou odrostlou část nehtů.  Naneste  pastu(křemičitou hlinku) a poté na celý nehet naneste pudr(včelí pyl). Při prvním leštění se P-shine doplňuje po 14-ti dnech. Poté opakujeme asi po 3-4 týdnech. Pokud nebyl P-shine od prvního nanesení dlouho aplikován, tak je nutné opakovat všechny čtyři základní kroky. Po nanesení P-shinu již není třeba lakovat, protože se nehty krásně lesknou. Tři dny po aplikaci P-shinu se nedoporučuje lakovat, protože by Vám lak na nehtech nedržel z důvodů silného prokrvení nehtového lůžka.

 

images--4-.jpg